Oluline on inimene
Me ei ole profisportlased ega bodybuilderid – me oleme tavalised inimesed. Me tahame olla terved ja energilised. Me tahame pakkuda ka sinule võimalust olla tugevam ja täita oma eesmärgid. Ei ole olemas ühte imenippi, dieeti või harjutuste kombinatsiooni, mis aitaks (kerge vaevaga) saavutada soovitud tulemust. Me ei reklaami ühtegi toodet ega pole mõjutatud kindlast väljaandest.

BeyondFitness on veebileht mis toob sinuni kõige usaldusväärsema info naise tervisest, heaolust, toitumisest, treeningust ja eluviisist.

Me teeme asju natukene teisiti

Oleme loonud oma lehe, et moodustada turvaline keskkond, mis summutaks meedias kajastavaid naisideaali kuvandeid.

Meie info läbib teemasid nagu jõutreening, toitumine, terve rasedus, naise tervis, vigastuste ennetamine, kaalukaotus, terve mõtteviis ja palju muud.

Meie teave on realistlik ja teaduspõhine.

Sa võid usaldada seda, mida siit loed

Me ei ole sõltuvad ühestki tootest. Me ei reklaami ühte kindlat asja. Meie eesmärgiks on pakkuda tõest infot, olla ausad ja toetavad. Me oleme valmis pingutama ja arenema.

Naised  – Me ei ole katki ja meid ei pea parandama!

Kas reklaamlaused nagu:

„Vabane inetust kõhurasvast 7 päevaga“

„Hüvasti tselluliit!“, tulevad tuttavad ette?

Need firmad teevad ületunde, et veenda naisi üle maailma, et seda on meile vaja ja ainult antud toodete kasutamisega on võimalik saavutada oma eesmärgid.

See on jama! Me seisame selle eest, et olulised on: tervis, liikumine, loomulikkus, õnnelik olemine.

Meie leht on mõeldud kõigile

Iga naine on ilus sellisena nagu ta on. Me usume, et kõige õigem viis seda näidata, on anda informatsioon, teadmised ja võimalused. Sina ise teed oma otsused, mis puudutavad Sinu keha ja tervist. Me töötame selle nimel, et iga naine saaks olla see, kes ta tahab, ilma kriitikata.