Oluline on inimene
Ma ei ole profisportlane ega bodybuilder – olen tavaline inimene. Tahan olla terve ja energiline. Tahan pakkuda ka sinule võimalust olla tugevam ja täita oma eesmärgid. Ei ole olemas ühte imenippi, dieeti või harjutuste kombinatsiooni, mis aitaks (kerge vaevaga) saavutada soovitud tulemust. Ma ei reklaami ühtegi toodet ega pole mõjutatud kindlast väljaandest.

BeyondFitness on veebileht mis toob sinuni kõige usaldusväärsema info naise tervisest, heaolust, toitumisest, treeningust ja eluviisist.

Ma teen asju natukene teisiti

Olen loonud oma lehe, et moodustada turvaline keskkond, mis summutaks meedias kajastavaid naisideaali kuvandeid.

Info läbib teemasid nagu jõutreening, toitumine, terve rasedus, naise tervis, vigastuste ennetamine, kaalukaotus, terve mõtteviis ja palju muud.

Teave on realistlik ja teaduspõhine.

Sa võid usaldada seda, mida siit loed

Ma ei ole sõltuv ühestki tootest. Ma ei reklaami ühte kindlat asja. Minu eesmärgiks on pakkuda tõest infot, olla aus ja toetav. Ma olen valmis pingutama ja arenema.

Naised  – Me ei ole katki ja meid ei pea parandama!

Kas reklaamlaused nagu:

„Vabane inetust kõhurasvast 7 päevaga“

„Hüvasti tselluliit!“, tulevad tuttavad ette?

Need firmad teevad ületunde, et veenda naisi üle maailma, et seda on meile vaja ja ainult antud toodete kasutamisega on võimalik saavutada oma eesmärgid.

Ma seisan selle eest, et olulised on: tervis, liikumine, loomulikkus, õnnelik olemine.

See leht on mõeldud kõigile 

Iga naine on ilus sellisena nagu ta on. Ma usun, et kõige õigem viis seda näidata, on anda informatsioon, teadmised ja võimalused. Sina ise teed oma otsused, mis puudutavad Sinu keha ja tervist. Ma töötan selle nimel, et iga naine saaks olla see, kes ta tahab, ilma kriitikata.