Treening – õpituba “Pärast sünnitust vormi”

Tahaksin hakata pärast sünnitust trenni tegema, aga ei tea milliste harjutustega alustada? Kas mul on diastaas ehk kõhulihaste lahknevus? Kuidas endal diastaasi olemasolu kontrollida ja kuidas teadlikult treenida?

Kas tundsid ennast nendes küsimustes ära? Kui jah, siis oled oodatud treening ja õpituppa mis toimub igas kuus korra.

Räägime, kuidas on ohutu pärast sünnitust treeningutega alustada, keskendume kere keskosa ja kogu keha treenimiseks suunatud harjutustele ning õpime neid korrektse tehnikaga sooritama.

TREENINGUGA SAAD KAASA TREENINGKAVA (3 erinevat varianti), mida on võimalik teha kas kodus ja/või jõusaalis. Kavas olevad harjutused teeme õpitoas läbi, et oskaksid neid iseseisvalt õigesti sooritada!

Ootame osalema kõiki sünnitanud naisi, kes tahavad treeningutega alustada või on juba alustanud, aga pole kindlad milliseid harjutusi teha ning kuidas neid õigesti sooritada . Ei ole oluline, kas sul on sünnitusest möödas 2 kuud või 2 aastat- kõik naised on oodatud, et hakata teadlikult treenima! Vajadusel saab lapse kaasa võtta või panna ta stuudio akna taga olevale terrassile käruga magama.

Treening – õpituba 50+ naistele

Oled oodatud meiega teadlikult treenimise õpituppa. Õpituba on suunatud 50+ vanuses naistele. Vananedes on füüsiline aktiivsus ja treenimine väga olulised. Räägime miks on jõutreening ja keharaskusega treenimine oluline, kuidas see meie kehale mõjub ning räägime ka naistele olulisest teemast – vaagnapõhja lihastest. Treeningus õpime sooritama harjutusi kogu kehale kuid fookuses on harjutused kere keskosale ja vaagnapõhja lihastele.

TREENINGUGA SAAD KAASA TREENINGKAVA (2 erinevat varianti), mida on võimalik teha kas kodus ja/või jõusaalis. Kavas olevad harjutused teeme õpitoas läbi, et oskaksid neid iseseisvalt õigesti sooritada!

Õpitoad toimuvad kuus korra. Kohtade arv on piiratud!
Hind on 50 eurot, kestvus 2-2,5h
Asukoht Tallinn, Kiropraktika Stuudio.

Oma soovist osaleda anna teda kirjutades või helistades.
kristiina.sigrid@gmail.com, 55620117